Uczestnicy

Lista uczestników – od momentu powstania w 1998 roku, jako eksperymentalne Podlaskie Spotkania Muzyczne, do XVIII Warszawskich Warsztatów Pianistycznych w roku 2017. Lista zawiera wyłącznie nazwiska uczestników czynnych, które uszeregowane są alfabetycznie. Osoby biorące udział w Warsztatach wielokrotnie wymienione są tylko raz. Aktualnie lista zawiera 502 nazwiska.

1.     Abu Faraj Sara – Kraków
2.     Adamczyk Olivier – Warszawa
3.     Albrechcińska Julia – Warszawa
4.     Anchim Natalia – Płock
5.     Ando Rie – Bellingham, Washington / USA / JAPONIA
6.     Andrzejewski Piotr – Warszawa
7.     Angelova Daniela – Gdańsk / BUŁGARIA
8.     Aniołek Mariola – Forssa / FINLANDIA
9.     Arko Anja – Stahovica / SŁOWENIA
10.   Ashley Bui – Santa Ana, Kalifornia / USA
11.   Ashley Wu – Tustin, California / USA
12.   Babnis Anna – Gdańsk
13.   Bachmatiuk Dalia – Lądek-Zdrój
14.   Bagińska Alicja – Suwałki
15.   Balcewicz Anna – Świebodzin, Warszawa
16.   Balkowska Maja – Maszewo
17.   Bałdys Aleksandra – Koszalin
18.   Baranik Agnieszka – Warszawa
19.   Baranowska Ewa – Piotrków Trybunalski
20.   Baron Karolina – Żywiec
21.   Barteczek Katarzyna – Białystok
22.   Barzon Maria – Warszawa
23.   Baszczak Mieszko – Warszawa
24.   Bator Katarzyna – Bielsko-Biała
25.   Batos Ivan – Split / CHORWACJA
26.   Bazylko Magdalena – Lublin
27.   Blach-Siewierski Jacek – Gdańsk
28.   Bienias Rafał – Łomża
29.   Bińkowska Gabriela – Bielsko-Biała, Białystok
30.   Blada Giulia – Warszawa
31.   Bloch Juliane – Rostock / NIEMCY
32.   Bobrowska Aleksandra – Gdańsk
33.   Boettger Susan – Huntington Beach, Kalifornia / USA
34.   Bogdanovskij Nikolay – Kaliningrad / ROSJA
35.   Bokowy Maria – Warszawa
36.   Borkowska Martyna – Gryfice
37.   Braszczok Anna – Pilchowice
38.   Broniowski Tomasz – Katowice
39.   Brzezińska Klaudia – Żyrardów
40.   Brzeziński Piotr – Warszawa
41.   Bykowska Weronika – Milanówek
42.   Cader Marta Karolina – Będzin
43.   Celejowski Michał – Warszawa
44.   Cernius Natalie – Newport Beach, Kalifornia / USA
45.   Cesaire Clarence – Pointe-a-Pitre / GWADELUPA FRANCUSKA
46.   Chen Junxiu – Nankin / CHINY
47.   Cheng Wenlin – Henan / CHINY
48.   Cherchenko Andrei – St. Petersburg / ROSJA
49.   Chen Alvin – Irvine, Kalifornia / USA
50.   Chernyavskaya Yulia – Moskwa / ROSJA
51.   Chlastawa Adam – Chicago / USA
52.   Chmielińska Anna – Ciechanów
53.   Chodacki Aleksander – Zabrze
54.   Chodakowska Weronika – Warszawa
55.   Chodkowska Ewa – Sopot
56.   Chojnacki Michał – Warszawa
57.   Chomicka Nadzieja – Straszyn
58.   Chorąży Bartosz – Legionowo
59.   Chu Xing – Shenyang / CHINY
60.   Chung Rachel – Huntington Beach, Kalifornia / USA
61.   Chwalisz Ryszard – Warszawa
62.   Cierniak Arkadiusz – Słupsk
63.   Cierpikowska Aleksandra – Płock
64.   Cruces Adrian – Sainte-Anne / GWADELUPA FRANCUSKA
65.   Cwynar Patrycja – Warszawa
66.   Cymer Zuzanna – Czerwieńsk
67.   Cyz Bogna – Warszawa
68.   Czerederecka Elżbieta – Warszawa
69.   Czerniejewski Gabriel – Płock
70.   Czerski Jakub – Zamość
71.   Dao Minh Thuy – Warszawa / WIETNAM
72.   Dariescu Alexandra – Iasi / RUMUNIA
73.   Daroch Maria – Łask
74.   Davey Laura – Huntington Beach, Kalifornia / USA
75.   Dawidowska Karolina – Gdańsk
76.   Dąbkowska Roksana – Płock
77.   Dąbrowska Aleksandra – Gdańsk
78.   Dąbrowska Anna – Radzyń Podlaski
79.   Dąbrowska Natalia – Płock
80.   Deisenberg Julia – Warszawa
81.   Deluire Paule Emmanuelle – Sainte-Anne / GWADELUPA FRANCAUSKA
82.   Dębska Maria – Warszawa
83.   Dmochowska Zofia – Ciechanów
84.   Dobrowolski Mateusz – Jedlina Zdrój
85.   Domański Tomasz – Warszawa
86.   Dong Suqi – Henan / CHINY
87.   Drace Miriam  – Grass Valley, Kalifornia / USA
88.   Dragulska Aleksandra – Biała Podlaska
89.   Drętkiewicz Michał – Płock
90.   Du Wenwen – Vancouver, B.C. / KANADA / CHINY
91.   Dubisz Kacper – Radom
92.   Duda Joanna – Gdańsk
93.   Dudek Agata – Jaworze
94.   Duloir Paul – Abymes / GWADELUPA FRANCUSKA
95.   Dybowska Michalina – Szczecinek
96.   Dyrszka Alicja – Katowice
97.   Dys Krzysztof – Koszalin
98.   Dziedziul Julia – Gdynia
99.   Dziuda Paulina – Bielsko-Biała
100. Englerova Bozena – Pilzno / CZECHY
101. Famiankova Maryia – Grodno / BIAŁORUŚ
102. Feng Xiangru – Luoyang / CHINY
103. Feng Yan Yin – Hongkong / CHINY
104. Fidelus Piotr – Poświętne
105. Fidos Olga – Płock
106. Figat Katarzyna – Warszawa
107. Filek Paweł – Kraków
108. Fox Andrea – Nevada City, Kalifornia / USA
109. Fryszer Maria – Warszawa
110. Fu Xiaohan – Anyang / CHINY
111. Gajek Aleksandra – Gdańsk
112. Gajek Patrycja – Bielsko-Biała
113. Gajewska Karolina – Płock
114. Gałecka Klaudia – Biała Podlaska
115. Gański Maciej – Gdańsk
116. Garlej Karolina – Płock
117. Garstka Małgorzata – Łowicz
118. Giermakowski Andrzej – Warszawa
119. Gilewski Dominik – Kraków
120. Glapiak Dominika – Pruszcz Gdański
121. Goljanek Magdalena – Elbląg
122. Gołkowska Julia – Krzeszowice
123. Gołomska Katarzyna – Toruń
124. Gołos Michał – Łomianki
125. Gorczyca Magdalena – Tomaszowice
126. Goryl Daniel – Kraków
127. Goździewska Dorota – Ciechanów
128. Granat Maciej – Sosnowiec
129. Grzebien Paula – Chicago, Illinois / USA
130. Grzelak Wiktoria – Warszawa
131. Guszta Katarzyna – Warszawa / BIAŁORUŚ
132. Guzik Marcin – Sosnowiec
133. Ha Young Kim – Irvine, Kalifornia / USA
134. Hao Yanjia – Pekin / CHINY
135. Hajduk Anna – Dąbrowa Górnicza
136. Hajduk Katarzyna – Warszawa
137. Hao Xuan – Anyang / CHINY
138. Harris Amanda – Everett, Washington / USA
139. He Chaonan – Anyang / CHINY
140. He Kethy – Warszawa / CHINY
141. He Michelle – Warszawa / CHINY
142. He Peiyin – Kanton / CHINY
143. Heinrich Małgorzata – Warszawa
144. Hertel Anna – Warszawa
145. Hien Anh Nguyen – Warszawa / WIETNAM
146. Hoang Fryderyk – Warszawa / WIETNAM
147. Huang Jade – Granite Bay, Kalifornia / USA
148. Huang Jiabei – Kanton / CHINY
149. Huang Frank – Bellevue, Washington / USA
150. Holeksa Hanna – Bytom, Katowice
151. Hovorun Ivan – Manchester / ANGLIA / UKRAINA
152. Hozakowski Jan – Warszawa
153. Hwang Alice – Brea, Kalifornia / USA
154. Hwang Jonwei – Los Angeles, Kalifornia / USA
155. Issayeva Veronica – Tallinn / ESTONIA
156. Iwańska Milena – Warszawa
157. Jabłońska Aleksandra – Łódź
158. Jabłońska-Mazurek Dorota – Gdańsk
159. Jabłoński Jakub – Ciechanów
160. Jachimczak Klara – Bożków
161. Jagła Aleksandra – Bielsko-Biała, Białystok
162. Janeczko Beata – Kraków
163. Jang Kevin – Edison, New Jersey / USA
164. Janiuk Emilian – Warszawa
165. Jarczewska Marta – Warszawa
166. Jarosz Agnieszka – Gdańsk
167. Jarzyńska Adrianna – Płock
168. Jiaming Zhang – Beijing / CHINY
169. Jiang Ailun – Tianjin / CHINY
170. Jeglińska Konstancja – Podkowa Leśna
171. Jesop Edward – Baie-Mahault / GWADELUPA FRANCUSKA
172. Jóźwiak Katarzyna – Płock
173. Kaczyńska Diana – Płock
174. Kania Maria – Płock
175. Kaponyas Nicholas – Nowy York / USA
176. Karaś-Tęcza Tymoteusz – Warszawa
177. Kasicka Kinga – Gdańsk
178. Kaszubowski Michał – Ciechanów
179. Kaźmierczak Martyna – Kokanin
180. Kim-Sheng Connie – Los Angeles, Kalifornia / USA
181. Klimek Julia – Warszawa, Londyn
182. Knapkiewicz Małgorzata – Zambrów
183. Knebel Hanna – Suwałki
184. Kochanowska Katarzyna – Warszawa
185. Kocoń Marcin – Żywiec
186. Kojima Tomomi – Kanagawa / JAPONIA
187. Kolasińska Monika – Warszawa
188. Kołakowski Łukasz – Płock
189. Komenda Daniel – Ciechanów
190. Komendera Karina – Bielsko-Biała, Białystok
191. Kondraciuk Kinga – Biała Podlaska
192. Kong Yixuan – Shenyang / CHINY
193. Konieczny Piotr – Katowice
194. Konieczna Teresa – Katowice
195. Konieczny Tomasz – Katowice
196. Kopeć Agata – Bielsko-Biała
197. Kopeć Michał – Płock
198. Korbecka Agnieszka – Warszawa
199. Korczak Klaudia – Mława
200. Korona Laura – Płock
201. Korona Małgorzata – Łomża
202. Korpyta Agnieszka – Kłodzko
203. Korybska Zofia – Warszawa
204. Korzeniak Anna – Płock
205. Kosecki Jakub – Górki Wielkie
206. Koseska Katarzyna – Warszawa
207. Kosman Aleksandra – Płock
208. Kostecka Marika – Poznań
209. Kostun Julia – Płock
210. Kowal Agnieszka – Warszawa
211. Kowalczyk Marcin – Łomża
212. Kowalska Żaneta – Płock
213. Kożewnikowa Daria – Gryfice
214. Kraft Agnieszka – Warszawa
215. Krakowski Kamil – Płock
216. Krystecka Aleksandra – Płock
217. Książek Monika – Gdańsk
218. Kubik Alicja – Warszawa
219. Kucbora Marta – Białystok
220. Kudo Lisa Ai – Chicago, Illinois / USA / JAPONIA
221. Kudo Rachel Naomi – Chicago, Illinois / USA / JAPONIA
222. Kucharski Przemysław – Czaplinek
223. Kuleta Michał – Tomaszów Mazowiecki
224. Kuta Kacper – Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów
225. Kutla Jakub – Warszawa
226. Kuźnicka Paulina – Płock
227. Kwapisz Tomasz – Kunów
228. Kwon Żenia – Warszawa
229. Lane Simon – Manchester / ANGLIA
230. Le Thanh Thao – Warszawa / WIETNAM
231. Le Thu Quynh Karolina – Warszawa / WIETNAM
232. Lechowski Przemysław – Bielsko-Biała, Warszawa
233. Lewandowski Karol – Warszawa
234. Lewek Tamara – Kraków
235. Ligor Zuzanna – Płock
236. Lipiński Christian – Głogów
237. Lipiński Michał – Tychy
238. Lipson Julie – Nevada City, Kalifornia / USA
239. Liu Jiayi – Luoyang / CHINY
240. Liu Luyi – Pekin / CHINY
241. Loranc Piotr – Bielsko-Biała, Katowice
242. Lubarska Joanna – Płock
243. Luce Christine – Sainte-Anne / GWADELUPA FRANCUSKA
244. Lupa Tomasz – Warszawa
245. Lutrosiński Marcin – Gdańsk
246. Łazar Karina – Kańczuga
247. Łowińska Katarzyna – Warszawa
248. Łukasik Anna – Koszalin
249. Ma Yu – Anyang / CHINY
250. Maksymiuk Jacek – Lublin
251. Malinowski Krzysztof – Ciechanów
252. Malmgren Martin – Göteborg / SZWECJA
253. Maniukiewicz Berenika – Zielona Góra
254. Marciniak Karolina – Bogatynia
255. Markowicz Anna – Radom
256. Markowska Emilia – Radom
257. Markowska Joanna – Płock
258. Markowska Zuzanna – Elbląg
259. Masecki Marcin – Warszawa
260. Matlak Ewa – Bielsko-Biała
261. Matuszewski Mateusz – Ciechanów
262. Maszenda Anna – Płock
263. Mazurkiewicz Masseroli – Triest / WŁOCHY
264. Mąkowska Elżbieta – Tymbark
265. Meiru Chen – Gansu / CHINY
266. Mengran Wei – Henan / CHINY
267. Meyer Kallen – Ventura, Kalifornia / USA
268. Miao Qingran – Luoyang / CHINY
269. Michalska Agnieszka – Radomsko
270. Misiołek Anna – Biała Podlaska, Warszawa
271. Miyata Mayuko – Rostock / NIEMCY / JAPONIA
272. Mizumoto Ariel – Yorba Linda, Kalifornia / USA
273. Mizumoto Weston – Yorba Linda, Kalifornia / USA
274. Mlcoch Vaclav – Kolin / CZECHY
275. Młodzianowska Aleksandra – Ełk
276. Młynarczyk Aleksandra – Płock
277. Morgan David – Santa Ana, Kalifornia / USA
278. Moskalewicz Krzysztof – Warszawa
279. Mozgiel Aleksandra – Gdańsk
280. Możański Jan – Warszawa
281. Mróz Anna – Nowy Targ
282. Mróz Barbara – Wrocław
283. Muras Agata – Żory
284. Musialski Krzysztof – Katowice
285. Musiał Katarzyna-  Kraków
286. Musioł Malwina – Jastrzębie Zdrój
287. My Hong Anh Ta – Warszawa / WIETNAM
288. Mysiński Jacek – Warszawa
289. Nadolska Karolina – Gdańsk
290. Naglić Tibor – Velika Gorica / CHORWACJA
291. Napiwodzki Dominik – Ciechanów
292. Natanek Anna – Limanowa, Warszawa
293. Nehring Szymon – Kraków
294. Nguyen Van Ngoc Mai – Warszawa / WIETNAM
295. Nikołajuk Zuzanna – Hornówek
296. Ning Meng – Pekin / CHINY
297. Nowak Piotr – Bydgoszcz
298. Nowak Sandra – Radom
299. Obstarczyk Jacek – Bielsko-Biała
300. Ochnio Jakub – Ciechanów
301. Oetomo Gene – Tustin, Kalifornia / USA
302. Ono Ayako – Warszawa / JAPONIA
303. Opiela Tymoteusz – Racibórz
304. Opolski Aleksander – Warszawa
305. Orlando John – Aptos, Kalifornia / USA
306. Osiecka Anna – Płock
307. Osowska Aleksandra – Warszawa
308. Quach Natalia – Warszawa / WIETNAM
309. Pacholec Kamil – Kielce
310. Pankowski Piotr – Płock
311. Park Youngjee – Warszawa
312. Park Soo-Young – Irvine, Kalifornia / USA
313. Parulska Zuzanna – Płock
314. Pawlak Antonina – Warszawa
315. Pawlina Jakub – Olsztyn
316. Pazdur Joanna – Gliwice
317. Pecak Michael – Crystal Lake, Illinois / USA
318. Pecnik Kristina – Ljubljana / SŁOWENIA
319. Pelc Nikodem – Warszawa
320. Peng Yufei – Warszawa / CHINY
321. Pieszczek Jakub -Warszawa
322. Pietrzak Aleksander – Płock
323. Pietrzak Olga – Żyrardów
324. Pill Anna – Warszawa
325. Piotrowska Marta – Wschowa
326. Płatek Paulina – Ełk
327. Płosa Paulina – Jaworze
328. Pociej Joanna – Kraków
329. Podgórski Adam – Warszawa
330. Polikarpova Valeria – St. Petersburg / ROSJA
331. Politowska Monika – Wrocław
332. Próchnicki Stefan – Michałów Reginów
333. Przemyk Agnieszka – Warszawa
334. Przybylska Julita – Wrocław
335. Raczyński Jakub – Płock
336. Radomska Anna – Płock
337. Radziszewska Ada – Warszawa
338. Ratajczak Weronika – Bielsko-Biała
339. Reeder Joy – Bloomington, Indiana / USA
340. Ren Gelin – Luoyang / CHINY
341. Rogowska Matylda – Olsztyn
342. Rosenbaum Yoko – Santa Monica, Kalifornia / USA
343. Rosłonowski Szymon – Włocławek
344. Różański Krystian – Lublin
345. Rumińska Julia – Olsztyn
346. Rutkowska Weronika – Płock
347. Rycharska Klaudia – Ciechanów
348. Rybaczyk Karol – Londyn / ANGLIA
349. Rypina Wojciech – Karczew
350. Sacharzewska Kamila – Suwałki
351. Sadowska Zofia – Warszawa
352. Sadowski Kacper – Radom
353. Sagalovskyi Daniel – Warszawa / BIAŁORUŚ
354. Salwarowski Hubert – Katowice
355. Sanakiewicz Marcin – Kraków
356. Schroeder Jennifer – Starogard Gdański, Elbląg
357. Sękalska Karolina – Płock
358. Sidorenko Vyacheslav – Charków / UKRAINA
359. Sienkiewicz Marta – Warszawa
360. Sierosławska Monika – Rybarzowice
361. Sigit Yan Gupita Sari Kirana – Surabaya / INDONEZJA
362. Sigit Yanpadmarasari Hamudya – Surabaya / INDONEZJA
363. Sikora Jakub – Radom
364. Silva Mauricio – Warszawa
365. Sioudan Soran – Pointe-a-Pitre / GWADELUPA FRANCUSKA
366. Sitarek Michał – Bydgoszcz
367. Skupniewicz Piotr – Garwolin, Warszawa
368. Słowikowska Marta – Radom
369. Słowikowski Mateusz – Baranów
370. Sługocka Emilia – Gorzów Wielkopolski
371. Simonetti Alizee – Sainte-Anne / GWADELUPA FRANCUSKA
372. Sokołowski Artur  – Warszawa
373. Sokół Iga – Biała Podlaska
374. Solecka Aleksandra – Toruń
375. Song Yaoyang – Pekin / CHINY
376. Sosnowska Martyna – Szczecin
377. Srokosz Maja – Warszawa
378. Stachel Paweł – Warszawa
379. Stachelek Blanka – Warszawa
380. Stangreciak Dawid – Kutno
381. Staszek Weronika – Bielsko-Biała
382. Stecki Jerzy – Wrocław
383. Stefańska Agnieszka – Toruń
384. Stempiński Krzysztof – Gryfino
385. Stębelski Michał – Warszawa
386. Stępniewska Kinga – Warszawa
387. Strączek Katarzyna – Rajcza
388. Su Ziheng – Pekin / CHINY
389. Sun Bo – Anhui / CHINY
390. Sun Youdi – Luoyang / CHINY
391. Suwaj Klaudia – Bielsko-Biała
392. Suwała Maria  – Warszawa
393. Szaforz Agnieszka – Lubin-Międzyzdroje
394. Szala Marlena – Katowice
395. Szczepankiewicz Tatiana – Kartuzy
396. Szczepanowska Karolina  – Warszawa
397. Szcześniewska Emilia – Toruń
398. Szewczyk Anna – Toruń
399. Szmidt Wojciech – Warszawa
400. Szostak Błażej – Łowicz
401. Szpak Michał – Żyrardów
402. Szproch Kamila – Warszawa
403. Szreder Roksana – Gdańsk
404. Szuta Anna – Bielsko-Biała
405. Szwabe Sonia – Warszawa
406. Szybka Magdalena – Warszawa
407. Szychowski Piotr – Wrocław
408. Świderska Anna – Płońsk
409. Świderska Weronika – Warszawa
410. Świderski Adam – Warszawa
411. Świerczek Agnieszka – Ciechanów
412. Świetlik Karol – Gliwice
413. Tabjan Anna Maria – Bielsko-Biała
414. Tam Kenric – Los Altos Hills, Kalifornia / USA
415. Tan Zehui – Hunan / CHINY
416. Tang Jiawei – Shenyang / CHINY
417. Tarasiewicz Piotr – Płock
418. Teguh Lifia – Surabaya / INDONEZJA – Portland / USA
419. Tierra Chetan – Ben Lomond, Kalifornia / USA
420. Tierra Michael – Ben Lomond, Kalifornia / USA
421. Torbicki Igor – Płock
422. Truong Norman – El Monte, Kalifornia / USA
423. Truszczyński Łukasz – Mława
424. Truszkowska Barbara – Connecticut / USA
425. Truszkowska Joanna – Connecticut / USA
426. Turkiewicz Dorota – Lublin
427. Tyczyński Michał – Olsztyn
428. Tyburska Julia – Płock
429. Tytman Ewa – Płock
430. Uh Emily – Irvine, Kalifornia / USA
431. Vavon Ida – Zielona Góra
432. Viet-Trung Nguyen – Warszawa / WIETNAM
433. Vila Manuel – Petit Bourg / GWADELUPA FRANCUSKA
434. Vinci Marta – Bielsko-Biała
435. Vomlelova Helena – Detmarovice / CZECHY
436. Walczak Anna – Ruda Śląska
437. Walkowiak Karolina – Zielona Góra
438. Wałcerz Filip – Poznań
439. Wang Haixia – Anyang / CHINY
440. Wang Jinhui – Henan / CHINY
441. Wang Lidan – Henan / CHINY
442. Wang Ranran – Shandong / CHINY
443. Wang Shiqi – Kaifeng / CHINY
444. Wang Simin – Shenyang / CHINY
445. Wang Xiaotong – Pekin / CHINY
446. Wang Zhuxin – Anyang / CHINY
447. Wasko Taras – Warszawa
448. Waszkiewicz Jakub – Warszawa
449. Wawrzyńska Magdalena – Warszawa
450. Wenfang Han – Pekin / CHINY
451. Wielgos Paulina – Wisła
452. Willis Brillian – Surabaya / INDONEZJA
453. Winarto Melani – Surabaya / INDONEZJA
454. Wisłocka Barbara – Kraków
455. Wiśniewski Bartosz – Nowe Miszewo
456. Witkowska Justyna – Warszawa
457. Włodarczyk Krzysztof – Dąbrowa Górnicza
458. Włoszczuk Jakub – Piastów, Warszawa
459. Włoszczuk Michał – Piastów
460. Wojciechowski Adam – Łódź
461. Wojtczak Magdalena – Ciechanów
462. Wójcik Kinga – Olsztyn
463. Wójcik Nathalia – Warszawa / FRANCJA
464. Wu Xinrong – Henan / CHINY
465. Wu Zixin – Anyang / CHINY
466. Xinlai Liu – Pekin / CHINY
467. Yan Jiu Jiu – Huntington Beach, Kalifornia / USA
468. Yang Jingsen – Pekin / CHINY
469. Yang Kaixu – Wuhan / CHINY
470. Yang Pauline – New Brunswick, New Jersey / USA
471. Yang Yunze – Henan / CHINY
472. Yen Gloria – Tustin, Kalifornia / USA
473. Yiwei Sun – Hebei / CHINY
474. Yunchi Guo – Tianjin / CHINY
475. Yuqing Liu – Tianjin / CHINY
476. Zabokrzycki Wojciech – Warszawa
477. Zaborowska Monika – Żuromin
478. Zacharczuk Kamil – Warszawa
479. Zaczek Maciej – Warszawa
480. Zając Paweł – Gostynin
481. Zakrzewska Joanna – Kołobrzeg
482. Zalewska Anna Maria – Warszawa
483. Zarzycka Miriam – Madryt / HISZPANIA
484. Zarzycka Zofia – Warszawa
485. Zarzycki Dawid – Jaworzno
486. Zdarzyl Gaja – Bielsko-Biała
487. Zgorzelski Tomasz – Płock
488. Zhang Amy Xuan – Laguna Niguel, Kalifornia / USA / CHINY
489. Zhang Meiqi – Henan / CHINY
490. Zhang Sijie – Pekin / CHINY
491. Zhang Yiwei – Anyang / CHINY
492. Zhao Wenzhong – Pekin / CHINY
493. Zhang Zixin – Henan / CHINY
494. Zhu Shuai – Anyang / CHINY
495. Ziajski Michał – Łódź
496. Zimmermann Henrique – Florianopolis / BRAZYLIA
497. Zwolan Bartosz – Zamość
498. Żabierek Joanna – Poznań
499. Żandarski Piotr – Stupsk
500. Żurek Jan – Warszawa
501. Żurek Mateusz – Niedźwiedź
502. Żurowski Aleksander – Warszawa